.

.

Anker PowerCore 5000 Пренослив Апарат, Ултра-Компактен 5000mAh Надворешни Батеријата со Брзо Полнење Технологија, Моќ Банка за iPhone, iPad, Samsung Галакси и Повеќе (Бела)

Anker PowerCore 5000 Пренослив Апарат, Ултра-Компактен 5000mAh Надворешни Батеријата со Брзо Полнење Технологија,

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Номинална мобилен капацитет е минимум полнење мобилен капацитет по факторинг енергија на косата додека се полни.Power Core 5000 Ултра-Компактен Преносни Полначот Од ANKER, Америка е Водечки USB Полнење Бренд Побрзо и побезбедно полни со нашата напредна технологија 50 милиони+ среќни и задоволни корисници и пребројување на гласовите со Висок Капацитет на Мобилен Со најмалку еден комплетен задолжен за секој телефон, Power Core 5000 е совршено за работа, патување или дома на каучот.некои Bluetooth слушалки и GPS уреди).Power IQ обезбедува најбрзо можно задолжен за било кој уред до 2 A.Врз основа на стандардни лабараториски услови, отценети нашата клетка капацитет е повеќе од 60% од вкупниот капацитет на мобилен, што е повисоко од просекот.Висок Мобилен Капацитет : Содржи 5000 m Ah на моќ.Нејзините цилиндрични дизајн нуди извонреден капацитет на мобилен-кон-големина сооднос.Компатибилен со повеќето USB-обвинет уреди, вклучувајќи i Phone 8 / X / XS / XS Max / XR (Молња кабел е потребно), Android паметни телефони и таблети (вклучувајќи го и Nexus 7).Voltage Boost зголемува излез за надминување на кабел отпорот и да се обезбеди доследна горе-брзина на полнење.Ве молиме користете вашиот оригиналниот Apple полнење кабел (не се вклучени), за полнење на производи на Apple.-Со голема Брзина на Полнење : Опремени со ексклузивни Power IQ технологија, таа обезбедува најбрз можен полнење до било кој телефон или таблет (до 2 A).

Главните карактеристики

Избор на клиент