.

.

Liaosax Жена Облека Bag Кул Шарени Лето Фламинго Облека, Кеси 70 X 50 X 28 см Ватенка Bedspread Перница Багаж се Движат Tote Облека Плакарот Складирање Организатор

Liaosax Жена Облека Bag Кул Шарени Лето Фламинго Облека, Кеси 70 X 50 X 28 см Ватенка Bedspread Перница Багаж

DEN 2162.40

Пристапност
Во достапна форма

Засилен шевовите се спроведува за дополнителна сила, товарот капацитет е двојно поголема.【2 НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ПАТЕНТИТЕ】Опремени со 2 нерѓосувачки челик патентите кои се тешко да да биде прекината.★Голем Капацитет - На underbed складирање торба мерки 70 x 50 x 28 см / 27.

Главните карактеристики

Избор на клиент