.

.

MuswannaA Лен Правоаголник Tablecloth Среќен Свети Патрик Ден Среќа Shamrock Зелена Бивол Проверете Plaid Прашина-Доказ Маса Крпа Перат Декоративни Табела Покритие за Надворешна

MuswannaA Лен Правоаголник Tablecloth Среќен Свети Патрик Ден Среќа Shamrock Зелена Бивол Проверете Plaid Прашина-Доказ

DEN 1600.80

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Лен Fabric Durable и мека.✿ ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Стилски tablecloth се направени од издржлив лен мешавина ткаенина, која се чувствуваат удобно на допир.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши тоа за вас како е можно поскоро во рок од 24 часа.Бидете сигурни дека за да се измери вашата маса големина пред купување.Таписерии Изработка : Во полите е дизајниран со исклучителна бода, која додава елеганција во вашиот дом, го подобрува вашиот личен вкус, и обезбедува долгорочна употреба. ✿ СОВРШЕН ДЕКОР : Исклучителна шема и живописни бои дизајн tablecloths обезбеди повеќе домот јадење средина и повеќе пријатна атмосфера за вашето семејство и гостите, додавање на неограничен број на виталноста на вашата соба.Им даде топол и елегантен подарок. ✿ ЛЕСНО CARE & повторна употреба : Машина мие со ладна вода со благ циклус.Многу погодна за Родендени, Годишнини, Бебето Тушеви, Свадби, Божик, Нова Година, Денот на Вљубените, Св. ✿ НАЈДОБРИ ЗАШТИТНА : Уникатно дизајниран tablecloth е издржлив и мека.Таа е идеална заштитна маска за вашата трпезариска маса. ✿ МУЛТИ-ФУНКЦИЈА : Висок квалитет на tablecloths се создаде совршен изглед за различни среќен прилики.Држете форма и боја и по повторна употреба и за перење.

Главните карактеристики

Избор на клиент