.

.

SHARS 0.35-6 MM Завртка Теренот GAGE 303-4348 1

SHARS 0.35-6 MM Завртка Теренот GAGE 303-4348 1

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

Теми Метрички Опсег : 0.35-6mm.Број на Листови : 225. Завртка Теренот Gage Тип : Метрички.Тесен лист сечилото дизајн дозволува користење на внатрешен и надворешен навој теми. 0.35, 0.4, 0.45, 0.5, 0.6, 0.7, 0.75, 0.8, 0.9, 1, 1.25, 1.5, 1.75, 2, 2.5, 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6mm.

Главните карактеристики

Избор на клиент