.

.

ECSWP Чувствува Перење Кошница, Ајкула Облека Забавува со Рачки, Количка за Перење Забавува за Играчки Детска Соба

ECSWP Чувствува Перење Кошница, Ајкула Облека Забавува со Рачки, Количка за Перење Забавува за Играчки Детска

DEN 2687.28

Пристапност
Во достапна форма

Висок капацитет : Овој преклопен перење торба е толку голема, што тоа може да се вклопи во повеќе објекти во исто време, Продавница за нешто што сакате во сива перење кутија.Својот голем капацитет прави овој идеален перење кошница за големи семејства.Материјал : Ајкула перење торба е направен од висок квалитет на 5mm филц, цврст материјал, без полнење може да застане,ајкула перка форма на пренослив дизајн, роман и прекрасна, прецизната изработка.Лесно за чување : лесно Може да се постави и може да се свитка, Може да се носи на патување или да се постави во аголот на куќата,исто Така, може да се Стави тоа во плакарот fostoring облека,Може да биде брзо укината станот за складирање кога не е во употреба, па можете да добиете најмногу се користи на секој простор.примена : Складирање перење кантите се забавен и креативен начин да се организира и во продавница за Облека простор за долна облека, чорапи, градник, итн, Домашен Текстил за Складирање, Играчка Складирање, Бебе Производ за Складирање и домашно Милениче Производ за Складирање.

Главните карактеристики

Избор на клиент