.

.

Спреј за коса Шише за Вода Господин 300ML Фризирање Цвет Садење Алатка Преносни Црна за Фризерски Фризерски Берберот

Спреј за коса Шише за Вода Господин 300ML Фризирање Цвет Садење Алатка Преносни Црна за Фризерски Фризерски

DEN 624.00

Пристапност
Во достапна форма

Маглата фризерски Спреј Шишиња главата со уникатен дизајн е удобно да зафат.Наместо концентрирани излив на вода, спреј шише наместо испорачува на ultralight магла.Шише за вода Господин доаѓа во airless и проѕирно шише, конструиран дека испорачува моќни спреј.Преносни Спреј Шише е погоден за домашна употреба и фризерски фризерски.фризерски Магла Спреј Шише има добро запечатени млазницата ќе спреј фина магла, многу практично да работат.Description This коса спреј шише е изработен од квалитетни PP.Не ужасната миризба и нема протекување.Спреј глава е целосно различни од обичните литургија.Главата дизајн ја прави косата со спреј шише поудобно да зафат и лесен за ракување.Features Hair спреј шише за вода господин-Боја : Црна.-Материјал : ПП.-Големина : 9.76x2x2inch.Пакет Including1 * Коса спреј шише за вода господин.

Главните карактеристики

Избор на клиент