.

.

KT Inovative Целосни LED Светла Собранието за Hayabusa GSX1300R 2008-2020 V2 Бела LED светилки drl

KT Inovative Целосни LED Светла Собранието за Hayabusa GSX1300R 2008-2020 V2 Бела LED светилки drl

DEN 14376.00

Пристапност
Во достапна форма

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Примена : Hayabusa GSX1300 R 2008-2020. Бела LED светилки drl.Светилки drl sync пак сигнал.Обичај Фанови : Брзо Ладење.Ракување : 1-2 работни дена.Примена : За Suzuki Hayabusa GSX1300 R 2008-2019. Бела LED светилки drl со помош на сигналот.Dual ниска греди со Двојна висока греди.Full LED извор на светлина. 1 X Светлата Домување за Suzuki Hayabusa GSX1300 R 2008-2019. 2 X LED проектор за високо зрак. 2 X LED Проектор за слаб зрак. 2 X LED светилки drl со igniter. 1 X Реле Жици се Подигнат(поврзете на батеријата и оригинални висок/низок зрак switch). 1 X Прирачник За Корисникот.Примена : За Suzuki Hayabusa GSX1300 R 2008-2019 White LED светилки drl со помош на signal Dual ниска греди со Двојна висока греди Full LED извор на светлина.

Главните карактеристики

Избор на клиент