.

.

Sunex 0584 1-Инчен Вози 2-5/8-Инчен Влијание Socket

Sunex 0584 1-Инчен Вози 2-5/8-Инчен Влијание Socket

DEN 1273.68

Пристапност
Во достапна форма

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е ограничено време попуст.Попуст не се однесува на дигитални содржини.Попуст добро, додека резерви трае или се додека не се повлечени од страна .Превозот давачки и даноци може да се примени за пред-намалените цени.го задржува правото да го измени или да го раскине попуст во секое време.Ако било кој од производите или содржина поврзани со овој попуст се врати, вашиот наплата е еднаква на количината што ја платиле за производот или содржината, предмет на важечките наплата политики.CR-MO легиран челик за долг живот.Доживотна гаранција.Направен од супер издржлив хром молибден.Ќе се исполнат различни потреби.Врвен квалитет на најдобрите вредности.Од Производителот Оваа Sunex 1-инчен вози x од 2 до 5/8-инчен влијание штекер ќе ви даде години на употреба.Тоа доаѓа со доживотна гаранција која грбот на изработка на овој CR-MO легиран челик производ.Тоа ќе ги задоволи вашите потреби и е во голема вредност.

Главните карактеристики

Избор на клиент