.

.

Banpo 4Pcs Автомобил Underglow LED Лента на Светлина, 8 Бои LED Underbody Светла, Под Автомобил Цевка Систем Неонски Акцент Светлина Комплет со Звук на Активен и Безжичниот Далечинс?

Banpo 4Pcs Автомобил Underglow LED Лента на Светлина, 8 Бои LED Underbody Светла, Под Автомобил Цевка Систем

DEN 551.76

Пристапност
Во достапна форма

Звук Функции и Мулти-Боја : Содржи 8 Претходно Статични бои. 4 Светлосни Ефекти : 2 Претходно Скок и 2 Претходно Исчезнува Модели. 4 Звук Активни Режими, LED Под Автомобил Сјај Систем Произведува Повеќе Бои (Сина, Зелена, Виолетова, Црвена, Теал, Бела и Жолта).Висока Осветленост LED Чип : Висок Квалитет Флексибилни SMD 5050 LED Лента, Светлата, Водоотпорен, Анти-судир, Анти-корозија, Погоден за Надворешна и Внатрешна Употреба. (Remote Работи во рамките на 32ft/10m).Водоотпорен и Заштита : Нашата underglow светла се целосно запечатени со водоотпорен(IP68) ПВЦ.Направен од Флексибилни Гума Цевки Заштита од Прашина и Висока/Ниска Температура.Може да Биде Свиткана Слободно и се Користи за Повеќе Од 50000 часа живот.Лесен за Инсталација : Со 3 M Налепница на Задниот дел на Светлината, Мек и Флексибилен, Лесен за Инсталација, Нема Потреба да се Промени Жица Коло во Вашиот Автомобил; Може да се Користи во Различни Внатрешни и Надворешни Апликации Вклучувајќи ги сите Автомобили, Камиони, ЏИП, Комбе, Мотоцикл, Чамци и многу повеќе; Инсталација Област : Браник Автомобил, Доводна Мрежа, Ca Interior, Автомобилот Задни, Автомобил Дното, итн.Пакет се Вклучени : 2 x 3ft (36 инчи) 1*Далечински; 1*IR/Гласовна контрола кутија.Тип : Музика Контрола на LED Лента.Напон : DC10 V~15 V.Материјал : Пластика.Објектот Боја : Црна.Лента На Светлина Количина : 4. LED Количина : 36 инчи : 54pcs; 48 инчи : 72pcs.LED Type : 5050 SMD.Светла Боја : RGB.Контрола на Функцијата : 8 статични режим на контрола, осветленост контрола ON/OFF, 4 RGB динамичен режим на контрола, 4 музичкиот режим контрола.GTP Автомобилот Underglow Underbody Систем LED Лента Осветлување Комплет со Звук Активна Функција и Безжичниот Далечински Управувач Супер Светло 5050 SMD LED Светло Ленти.Висок Интензитет 5050 SMD LED.Карактеристики 3 во 1 RGB LED Чип, Многу Посветла и Повеќе Униформа Осветлување, - Брилијантни Бои и Светлосни Ефекти.Лесно Ракување со Прилагодливи Осветленост и Боја Кодирани Копчиња, Лесни и со голем Дострел Контрола до 100 Метри.Нашите Underglow Светлина мора 8 Претходно Статични Бои, 2 Претходно Скок и 2 Претходно Исчезнат Модели, Како и 4 Звук Активни Режими, Промена на Бојата Според Звукот.

Главните карактеристики

Избор на клиент