.

.

WOCACHI Девојки Зимски Капут, Малку Деца Девојки Флорални Долго Туника Puffer Зимски Јакни Маскирани Windproof Палта

WOCACHI Девојки Зимски Капут, Малку Деца Девојки Флорални Долго Туника Puffer Зимски Јакни Маскирани Windproof

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

Памук Смеса.Увезени.Патент затворање.Рака Мие Само. ✤Материјал : Памук Смеса.Одговара удобно, дише и пријатна за девојка на кожата.Безопасни ткаенина.Тоа е најдобра зимска облека за вашите деца. ✤Одговара Возраст : Прилагодена за малку големи девојки кои во 3-4 / 4-5 / 5-6 / 6-7 / 7-8 Години.Се чувствуваат удобно и топло во студ денови и ноќи. ✤Најнов Дизајн : Долго Туника Грб, Надолу Puffer Јакна, Батон, Патент, Цветни, Дебели, Странични Џебови, Долг Ракав, Девојки Зима Windbreaker Puffer Грб со Аспиратор. ✤Мулти Избор : Повеќе видови на стилови, различни бои.Можете да изберете координира повеќето задоволување на моделот и бои за вашите деца.Овие Девојки Туника Долго Puffer Јакна ќе им овозможува на вашите деца да се носат удобно и активни слободно. ✤Стил : Костум за Мали Девојчиња / Големи Девојки, и одлична за отворено, чисто, дневна, ски, скејт, спиење, birthday (роденден), бебе туш, homewear, партија, се маскира или фотографија.На уникатен дизајн ја прави вашите деца се издвојува за ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, и на Божиќ.Сува чиста или рака мие.Долго Туника Грб, Надолу Puffer Јакна, Батон, Патент, Цветни, Дебели, Странични Џебови, Долг Ракав, Девојки Зима Windbreaker Puffer Грб со Аспиратор.Боја : #2 Морнарица | Големина : 5-6 X Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент