.

.

Визија X Осветлување (LSG063025) Висок Залив Led Тела, 18000 lm, 140-Watt

Визија X Осветлување (LSG063025) Висок Залив Led Тела, 18000 lm, 140-Watt

DEN 2229.60

Пристапност
Во достапна форма

18000 lumens. 40-Вати LED.УЛ сертификација. 25° тесен зрак шема. 5000 K cct (во корелација Боја температура).Visionx AC LED осветлување решенија за суровата средина во голема мера ќе пониската годишна потрошувачка на енергија и во зголемување на ефикасноста за да се обезбедат повеќе светлина излез за повеќе еко-пријателска алтернатива за HPS и метал halide осветлување.

Главните карактеристики

Избор на клиент