.

.

UXZDX Ратан Послужавник, Овошје Послужавник, Ужина, Колачи, Суво Овошје, Десерт Послужавник, Складирање Кошница, Дребулии Складирање Кошница

UXZDX Ратан Послужавник, Овошје Послужавник, Ужина, Колачи, Суво Овошје, Десерт Послужавник, Складирање Кошница,

DEN 2876.64

Пристапност
Во достапна форма

Исклучителна се рачно изработени, издржливи.Тие се многу погодни за употреба во домовите, кујни и на многу други места.Тоа е многу погодна да се вметнат во некој од страна на маса, кафе на маса, складирање на изметот, облекување маса или било кој дел од вашиот прекрасен дом.Аранжманот е тесна, цврсти и издржливи.Стави мали објекти за складирање кошница да го одржите вашиот дом организирани.Исклучителна се рачно изработени, издржливи.Тие се многу погодни за употреба во домовите, кујни и на многу други места.Тоа е многу погодна да се вметнат во некој од страна на маса, кафе на маса, складирање на изметот, облекување маса или било кој дел од вашиот прекрасен дом.Аранжманот е тесна, цврсти и издржливи.Стави мали објекти за складирање кошница да го одржите вашиот дом организирани.Име : Складирање Basket Material : Rattan Color : како што е прикажано во figurenotes : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разлика на 1-3cm.2. Поради компјутерски екран, вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата, ве молиме да се разбере, ви благодарам.Само во главниот производ се продава, други украси не се продаваат.Листа : 1*basket Easy да се користи, свитлива дизајн е лесно да се носат.

Главните карактеристики

Избор на клиент