.

.

Едноставен Модерен NHL Boston Bruins 30oz Cruiser Гимнастик Изолирани Патување Кригла Чаша со Флип Капак и Цевчиња Ласерски Гравирани

Едноставен Модерен NHL Boston Bruins 30oz Cruiser Гимнастик Изолирани Патување Кригла Чаша со Флип Капак и Цевчиња

DEN 719.76

Пристапност
Во достапна форма

Официјално Лиценцирани NHL : Покажат на Сан Хозе Ајкули тим бои со вашиот нов омилен Cruiser Гимнастик; Сан Хозе Ајкули.Вакуум Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик : Едноставен Модерен Cruiser гимнастик е двојно ѕидови и вакуум изолирани, кое што ги чува вашите омилени пијалоци на својата идеална температура за неколку часа.Премиум 18/8 од не ' Рѓосувачки Челик : Гимнастик е направен од високо-квалитет, храна-одделение од нерѓосувачки челик и се обложени со издржливи завршница.Одговара на Повеќето Cupholders : обликот на сите Cruiser tumblers ќе одговара на нормална големина cupholders.Ние Постоиме за да ги Даде Великодушно : Едноставен Модерен е изграден на служат вие, нудат извонредна вредност, и давање на повеќе од 10% од добивката.Сите производи се покриени со ограничена доживотна гаранција.

Главните карактеристики

Избор на клиент