.

.

Ноќта На Вештерките Помине Decals, Ноќта На Вештерките Нокти Налепници, Ghostface Налепница, Ghostface Помине Уметност, Ноќта На Вештерките Помине Уметност (Црна)

Ноќта На Вештерките Помине Decals, Ноќта На Вештерките Нокти Налепници, Ghostface Налепница, Ghostface Помине

DEN 1156.80

Пристапност
Во достапна форма

24 Помине Decals дека работи совршено на секој форма и должина на ноктите.(Се прикажува во боја црна)24 (.3) ghostface decals Total на 24 decals по лист.КАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ : 1. Користете помош на пинцета или слична алатка за да ви помогне да се применуваат на винил налепницата на вашиот вистински или лажни nail2. Притиснете надолу на сите делови на decal за 5 seconds3. Користете Горниот Слој на лак за да се обезбеди вашиот decal на ноктите. (2 капути работи најдобро).

Главните карактеристики

Избор на клиент