.

.

Појас Кој Додаток, Синтетички Кожа

Појас Кој Додаток, Синтетички Кожа

DEN 1114.32

Пристапност
Во достапна форма

'Должност Појас Додаток, Појас Монтирани, Големина M, Боја Црна, Материјал Синтетички Кожа, Должина (Во.) 6-1/2, Ширина (Во.) 3-1/2, Број на Џебовите (Внатре) 1, Број на Џебовите (Надвор) 0, Предвремени Затворање, Одговара на Должност Појас До 2-1/4 In., За Користење Со Рачен Радија'.

Главните карактеристики

Избор на клиент