.

.

CENMASO Тенок Случај за Галакси S21, [Камера Заштита] 3D-Зафат Вистински Карбонски Влакна Aramid Безжични Полнење Пријателски за Samsung Галакси S21-Мат Црна

CENMASO Тенок Случај за Галакси S21, [Камера Заштита] 3D-Зафат Вистински Карбонски Влакна Aramid Безжични Полнење

DEN 1031.76

Пристапност
Во достапна форма

Галакси s21 случај само компатибилни со Галакси s21. Направени од вистински aramid влакна преку напредна технологија, силен и издржлив материјал, обезбедува одлична заштита, не ќе се зголеми вишокот на јачина на звук.На тенок и лесен дизајн обезбедува оригиналниот допир, 3 D текстура слој се зголемува притисокот на површината на телефонот и остава посебен текстура.Прецизна исечок ви овозможува да пристапите брзо до копчиња и пристаништа на уредот, и издигнат високо прстен околу камера дава силна заштита за камерата.Сите CENMASO производи се обезбеди доживотна гаранција.Производ параметри Материјал : Aramid влакна Тежина : 0.38 унци Боја : Мат Црна Компатибилен модел : Samsung galaxy S21 Производителот : CENMASO.

Главните карактеристики

Избор на клиент