.

.

GJRFYJ cfslp Пластична Кутија за Складирање Шупливи Домаќинство Остатоци Десктоп Складирање Кошница Чорапи Градник Облека Пластични Складирање Домаќинство Алатки (Го?

GJRFYJ cfslp Пластична Кутија за Складирање Шупливи Домаќинство Остатоци Десктоп Складирање Кошница Чорапи Градник

DEN 4724.16

Пристапност
Во достапна форма

Наредени за да се зачува простор.Класифицирани складирање може да се сместат тенка облека, играчки, закуски, книги, итн.Удобен рачки на двете страни се наменети да се направи полесно за да го земе и да се движат.Креативните Европски стил шема шупливи дизајнот е модерен, убава и великодушни.Чување на мали предмети е лесен и удобен.Наредени за да се зачува простор.Класифицирани складирање може да се сместат тенка облека, играчки, закуски, книги, итн.Удобен рачки на двете страни се наменети да се направи полесно за да го земе и да се движат.Креативните Европски стил шема шупливи дизајнот е модерен, убава и великодушни.Чување на мали предмети е лесен и удобен.Една кошница за повеќе намени, уживајте во удобноста.поради светлината и монитори, боја може да се разликуваат малку.постои големина отстапување од 1-3 СМ поради различни рачни мерења.Само погоре пакет содржина, други производи кои не се опфатени.

Главните карактеристики

Избор на клиент