.

.

Менхетн Играчка Бајката Притискам Bunny Blankie Ултра-Меки Смирувачки на Бебето Lovey, 19 x 19

Менхетн Играчка Бајката Притискам Bunny Blankie Ултра-Меки Смирувачки на Бебето Lovey, 19 x 19

DEN 503.76

Пристапност
Во достапна форма

Кога blankie добива soiled, ние препорачуваме место чистење, се воздржат од машина за перење за одржување на оригиналниот изглед.Поттикнува самостојно благотворно и сензорни истражување.ПРВИОТ БЛАГОТВОРНО BLANKIE : Бебето не добива само еден cuddly безбедност blankie тука, но, исто така, делумно полнети животни bunny за пријатна и смирувачки.Од 1978 година, Менхетн Играчка е доверлив извор на креативни играчки за бебиња, години и деца од сите возрасти.Сите од нашите играчки се ригорозно безбедност тестирани и секоја играчка има нашата 800 број со посветена на поддршка на корисниците на тимот да одговори на вашиот повик.Секој раб на blankie карактеристики шарени панделки и сатен-како граница за дополнителна удобност и уживање.Нејзините големите големина е одлична за малите копнеж за нап-време придружник.МЕКА КАДИФЕНА ТАКТИЛНИ ИСТРАЖУВАЊЕ : на Кој има мека кадифена blankie со infectiously симпатична зајаче главата, ова животно во облик на blankie поттикнува тактилни истражување.Раскошна, бујна и satisfyingly snuggly.СТОИ СО НАШИОТ БРЕНД : Ако сте читањето на оваа, си нашол безбедно играчка од реална компанија и бренд што се грижи.Од 1978 година, Менхетн Играчка е производство на наградуваниот, со висок квалитет, едукативни играчки за вашето бебе, дете или дете.БЕБЕТО ЖИВОТНО BLANKIE : Дизајнирани да mesmerize бебиња, на Бајката Притискам Зајакот Blankie карактеристики неверојатно бујна ткаенини на topside слој, спарени со богата спротивставени фланелен боксери-тип дизајниран поставата на долната страна; очи се извезени и рабовите сатен-како намали и taggies.Голем број на свилен-меки ткаенини создаде кадифена чувствуваат за разлика од било кој друг.На ангажирани бебе го прави за помирни caregiver.На Бајката Притискам Зајакот Blankie е одличен за snuggling, смирувачки и милување.Од безвременски теди мечките да whimsical препарирани животни и неверојатно мека кадифен играчки, нашата цел е да се овозможи најбезбедно и најдобрите играчки што се на располагање.РОДОВО-НЕУТРАЛНИ BLANKIE ЗА ДОМА ИЛИ за ON-THE-GO : Додека Бајката Притискам Зајакот Blankie има родово-неутрални бои и е тад големите и значителна на 19" x 19" агол до агол и 16" од врвот до дното, тоа не е толку голем што не може да ја придружува малку еден на патувања, далеку од дома.

Главните карактеристики

Избор на клиент