.

.

Stampedous Dreamweaver Паста Засилувач

Stampedous Dreamweaver Паста Засилувач

DEN 169.68

Пристапност
Во достапна форма

Се применуваат паста за засилувач со палета нож ширина на матрицата дизајн.Држете засилувач на 45 степени агол на хартија со четири прсти обезбедување дури и притисок по ширина на алатката.Нерешено кон вас рамномерно низ матрицата за паста апликација.Lynell Harlow единствени Дизајни биле вклучени во книгите, списанијата и на телевизија и се добро познати во индустријата.За да се избегне свиткување нов матрицата кога отстранување од пакет, се постават со Лицето надолу на маса & кора на хартија вметнете назад додека го држите матрицата станот.Dreamweaver stencils паста засилувач е основна алатка за примена на втиснување нанесете рамномерно да се дури и најголемите stencils.

Главните карактеристики

Избор на клиент