.

.

EVTSCAN Антенски Јога Hammock 2.8x1m/9.2x3.3ft Трајни Еластична Јога Инверзија Замав Фитнес Тренингот Додаток

EVTSCAN Антенски Јога Hammock 2.8x1m/9.2x3.3ft Трајни Еластична Јога Инверзија Замав Фитнес Тренингот Додаток

DEN 696.24

Пристапност
Во достапна форма

【Премиум Материјалот】- Направен од висок квалитет на polyamide влакна, издржлив и силен, безбеден и можете да направите јога обука. 【Подобри својата Рамнотежа】- Inversions додадете уште една димензија на рамнотежа обука.Тоа, исто така, силите за да научат да смисла на вашето тело во просторот, во еден поинаков начин. 【Функција】- Прави јога со оваа состојба може да физиолошка рамнотежа, елиминирање на внатрешниот да ги смири тензиите и да добијат духовен одгледување. 【Удобно】- На hammock ткаенина дава доволно контактна површина, така што тоа се чувствува удобно на телото и на кожата. 【Подарок од Здравје и Радост 】- Аум Активни антенски јога hammock е сигурен да invigorate вас и здравјето на вашето семејство.Уживајте во антенски пилатес, antigravity јога, инверзија терапија на ' рбетниот декомпресија или сензорни замав терапија од удобноста на вашиот дом!.Јога hammock е направен o f високо квалитетни материјали.Таа има ниска водат дизајн на вертикална насока, безбеден и можете да направите јога обука.Убав избор за јога професионални и почетници.Карактеристики : Направен од висок квалитет на polyamide влакна, издржлив и силен, безбеден и можете да направите јога обука.Таа има ниска водат дизајн на вертикална насока, корисни за претставуваат обука.На hammock ткаенина дава доволно контактна површина, така што тоа се чувствува удобно на телото и на кожата.Прави јога со оваа состојба може да физиолошка рамнотежа, елиминирање на внатрешниот да ги смири тензиите и да добијат духовен одгледување.Голема јога hammock, се применливи за професионални и почетници.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Јога Hammock Материјал : Polyamide Влакна Факултативна Боја : Темно Виолетова, Црвена Роза, Зелен, Небото Сино Должина : Околу. 2.8 x 1m / 9.2 x 3.3 ft Имајќи Тежина : 900kg Тежина : Околу. 1158g Пакет Листа : 1 x Јога Hammock Забелешка : ве Молиме забележете дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

Главните карактеристики

Избор на клиент