.

.

Akro-Mils 66486CLDBL 12-Галон Пластични Складирање KeepBox со Прилог Капак, Полу Јасно & 66497CLDGN Пластика Контејнер за Складирање 18 Литри KeepBox со Шарки во Прилог Капак, Јасно/Зелена

Akro-Mils 66486CLDBL 12-Галон Пластични Складирање KeepBox со Прилог Капак, Полу Јасно & 66497CLDGN Пластика

DEN 1956.96

Пристапност
Во достапна форма

Јасно дното овозможува инстант идентификација на содржината.Капаци се прикачени со целосна должина челик зглоб игли за издржливост.Производот 2 : ОДЛИЧНА ЗА - Гаража складирање, тавани или фрла; играчки и спортска опрема; риболов, пловењето или кампување резерви; сува храна за миленичиња или птица семе; празник украси; занает соби, RV складирање; дом канцеларија за складирање.Организирање на сезонски украси, scrapbooking, занаети или рефус материјали, home office документи.Нашиот широк спектар на чување, организација и транспорт на производи се користи за да се скрати собранието пати, одржување точни залихи, се оптимизира просторот за складирање и подобрување на делови заштита.Производ 1 : ЕФИКАСНО - Складирање контејнерите со капаци ќе магацинот со затворени капаци и гнездо кога капаци се отворени, шарки капаци нема да се изгуби.Akro-Mils 66497 CLDGN Пластика Контејнер за Складирање 18 Литри Keep Box со Шарки во Прилог Капак, (21-Инчен L со 15-Инчен W со 17-Инчни H), Clear/Green Akro-Mils Пластика Контејнер за Складирање Keep Box флип врвот шарки капак totes се разноврсна пластовидно садовите за складирање за вашиот дом.Исчисти поле ви овозможува лесно да ги видите содржините.Повеќе здрав од картонски кутии, Keep Boxes исто така заштити содржината од влијанието и оштетувања од вода.Повеќе здрав од картонски кутии, Keep Boxes исто така заштити содржината од влијанието и оштетувања од вода.75-Инчен x 14.Производ 1 : ОДЛИЧНА ЗА - Гаража складирање, тавани или фрла; играчки и спортска опрема; риболов, пловењето или кампување резерви; сува храна за миленичиња или птица семе; празник украси; занает соби, RV складирање; дом канцеларија за складирање.За квалитет на производите поддржани од страна на повеќе од 60 години, на сигурен испорака и одговорна услуга на клиентите, ние ве покануваме да се сврти кон Akro-Mils предност.Производот 2 : ИЗДРЖЛИВИ - тешки-должност алтернатива на мало дома продавница брендови.Производ 1 : ИЗДРЖЛИВИ - тешки-должност алтернатива на мало дома продавница брендови.Безбедност вратоврска дупки се приспособат на поштенски врски за да безбедно се зацврсти капакот е затворен.25-Инчен x 12.Производ 1 : СКЛАДИРАЊЕ TOTE ДИМЕНЗИИ - Надвор од 21.Ергономски рачки направи сметководствена лесно, дури и под полно оптоварување.

Главните карактеристики

Избор на клиент