.

.

Guoshang Игла Felting 7pcs DIY Волна Почувствува Мувла Игла Felting Калапи за Шиење Додатоци Чувствува Дополнителен Комплет за Везана Волнени FeltingMaking Алатки Занает Шиење

Guoshang Игла Felting 7pcs DIY Волна Почувствува Мувла Игла Felting Калапи за Шиење Додатоци Чувствува Дополнителен

DEN 198.24

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Волна Почувствува. 7 Компјутери diy игла felting applique калапи на различни модели.Направени од чувствува материјал, со мека текстура, која е многу корисна алатка за почетници.Прекрасна модели ќе се разбуди вашите деца интерес во занаетчиски одлуки.Исто така, може да се користи како внимателен присутни за семејства и пријатели, кои се љубители на одлуки felted дело.Материјал : Волна почувствува не-плетени ткаенини Големина : 15.5*15.5 cm Боја : Како на сликата на Овој производ е многу погодна алатка за DIY прирачник за обука, која може да се разбуди деца интересот за правење ракотворби, Бидејќи тоа е во странство дистрибуција,дека се потребни околу 30 дена.

Главните карактеристики

Избор на клиент