.

.

Бебе Килим Боја Диносаурус Деца Круг Игра Мат Младата Индексирање Мат Кат Playmats Перат Игра Ќебе Стомак Време Бебето Се Игра Мат 39.4x39.4 инчи

Бебе Килим Боја Диносаурус Деца Круг Игра Мат Младата Индексирање Мат Кат Playmats Перат Игра Ќебе Стомак Време

DEN 551.52

Пристапност
Во достапна форма

Не користите машина за чистење.Големината е само право.Во прилог, на подот мат исто така, може да биде ставен во дневна соба, спална соба, игра соба, во близина на кафе на маса, гарнитура и на други места.Материјал : Dacron.Answer : ___________________________ Note : подот мат може да има некои брчки поради виткање транспорт.Стандардната големина на круг област рус, мека и не се лизга,тоа е наменска за деца и бебиња.Тежина : 0.Ова е повеќето пригоден начин.Лесно да се свитка и лесно да се носат.Домашно милениче Мат : Овој круг мат е идеален за спиење како мачка и куче.Тоа е многу погодна за користење кога се подигаат од шатори.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Применливи Прилики : Ова мека кат мат е многу погодна за детски соби, бебе соби, бебето може да спие, ползат и се игра со доверба.Големина : 27.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Овој прекрасен килим додава еден допир на боја на вашиот простор за живеење со своите возбудливи и креативен дизајн, веднаш вртење било соба во инспиративни дома.Таа е погодна за сите сезони.Ве молиме ставете ја во неколку дена за да се вратите, или да користите тешки предмети за да им помогне на враќање на неа.Не се Лизга, сигурна и Безбедна : додадовме не се лизга на дното на дизајнот да се задржи на тепих како стабилна како е можно и да се изгради мала пена подлога за да ја зголеми својата underfoot Полнота и да се обезбеди некои амортизирање.Лесен за Чистење : да се Избегне со користење на машина за чистење, ги со ладна вода и благ детергент.Тие може да ползи, спиење и да играат игри на патосници без чувство на затвореници.Затоа што поклопецот ќе го направи тоа поклопецот кога е примено, тоа ќе биде обновено во неколку дена.Antistatic третман го прави вашето дете безбедно да се користи.Не-Токсични, Противалергиски : Сите наши површина тепих се противалергиски, и идеална за луѓето со осетлива кожа или алергии.Печати на враќање превозот етикета.На килими се спакувани и вакуум кеси за да се обезбеди тоа е чиста и уредна.

Главните карактеристики

Избор на клиент