.

.

A4C9SQ lyqqqq 2 парчиња Метал DIY Хардвер Hairpin Нозе Индустрија Табела Нозе Кафе Биро, Стол Нозе Биро Стојат Клупата Handcrafts Мебел Поддршка на Нозе

A4C9SQ lyqqqq 2 парчиња Метал DIY Хардвер Hairpin Нозе Индустрија Табела Нозе Кафе Биро, Стол Нозе Биро Стојат

DEN 6869.28

Пристапност
Во достапна форма

На мебел нозе/стапала се безбедни и трајни, не треба да се менуваат често, што е погодно за вашиот живот.Ве молиме изберете соодветен мебел нога/гром големина при купување.Бидете сигурни дека тоа е компатибилна со вашиот мебел.Лесно да се инсталира, силна носивоста.Направете вашиот мебел повеќе достоинствени и да бараат да се додаваат дополнителни убавина.Мебел нозете широко се користи од страна на повеќето апарати за домаќинство/канцелариски мебел/индустриска опрема.Пена нога подлога направи вашиот кат се избегнува рбет.DIY на мебел и прибор, погодни за кабинети, полици, шопинг коли, итн.Ќе не гребење на подот.Пар на цврсти и издржливи метална табела нозе во црно во прав обложени, Солидна рамка за изградба на индустриски стил на дизајн.Пена нога подлога направи вашиот кат се избегнува рбет.Совршен натпревар за дрво, метал, бетон или било какви други интересни блузи можете да излезе со Сет на завртки вклучени, идеален за кафе на маса, од страна на маса, маса конзола, ТВ стои, крај маси, коктел маса, маса, кабинет, клупа, столица и повеќе.Елегантен и едноставен во дизајн, совршено се покаже вашата убавина мебелПред-drilled дупки во монтажа плоча се овозможи лесен и брз installation Specifications : Тип : 2x Индустриски Челик Маса НозеМатеријал : МеталЧелик Thicknes : 70mm x 30мм цевкиГолемини за избор : Како што е прикажано во figure Package се Вклучени : 2x Табела Нозете (1 Пар табела нозе, не се вклучени во tabletop)1x Завртки Сет1x Instructions Dear клиентите, ние ќе го организира превозот за вас како е можно поскоро (во рок од 48 часа).Ако не сте добиле стоката во рок од 30 дена.Ве молиме контактирајте со нас во времето.Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент