.

.

IBD Само Гел лак, Искри Жар, 0.5 Течност Унца

IBD Само Гел лак, Искри Жар, 0.5 Течност Унца

DEN 211.44

Пристапност
Во достапна форма

100% чист гел формула која го носи како класичен вистински гел.Се применуваат како полски и да биде награден со побогат повеќе дури и боја.Штити природни нокти со посилни, долго-траен носат.Ibd воведува само гел, силна 100% чист гел формула која го носи како класичен вистински гел.Се применува само како полски и да биде награден со побогати, повеќе дури и боја.Овој сестран гел лак лечи брзо под или led или на ув светлина.Тоа исто така ги штити природни нокти со посилни, долго-траен носат.Гел отстранување е едноставно како што е добро.Отстрани само гел лак лесно во само 10 минути без неред и да не се гужва.

Главните карактеристики

Избор на клиент