.

.

Јун Nist Tablecloths за Правоаголна Маса Смешно, Дедо Мраз со Диносаурус Памук, Лен Ткаенини Табела Покрие Tabletop Крпа за трпезарија, Кујна, Среќен Божиќ

Јун Nist Tablecloths за Правоаголна Маса Смешно, Дедо Мраз со Диносаурус Памук, Лен Ткаенини Табела Покрие Tabletop

DEN 1601.52

Пристапност
Во достапна форма

Правоаголникот/Плоштад Декоративни Tablecloths Големина : 60×162in(About153×412cm).Tabletop Дома Декорација Супериорен Ткаенини : Ова tablecloth е направен од висок квалитет на памук, лен, навремено слободни и смали-доказ.Практична Функција : да се Даде на вашата трпезариска маса атрактивен изглед и штити од гребнатини, дамките и сончевите зраци.Одговара на било какви маса и да се подобри вашиот dinning искуство.Повеќе Апликација : Оваа табела платно е погодна за двете внатрешна и надворешна употреба, кујна, трпезарија, патио, градина, двор, кафе, излет, семејни дружења, свадба, роденден, кампување, дипломирањето партија, Денот на Благодарноста/Божиќна вечера, и други специјални прилики.Грижа Водич : Машина мие со ладна вода во благ циклус.Рака мие најдобри.Фен за сушење или се постават рамен да се исуши.Овој елегантен и луксузен табела тркач е совршен за секојдневна употреба, формален или неформален, внатре или надвор прилики.Без разлика дали тоа е одмор празник, големата вечера, или само еден нормален оброк, ова мора да се има маса крпа ќе биде парична казна фондацијата, чиста фаза дека е подготвен да се распрсна со сите ваши идеи за украсување.Само покрие маса, заштита на вашиот мебел и промена на вашата домашна стил.Погоден за вечера маса, кафе на маса, чај маса, книга биро, складирање маса, вклучена маса, свиткување, potlucks, бебето тушеви, BBQ, празник партии, секојдневна употреба и повеќе.Постојат различни убави модели и повеќе големини кои се и декоративен и функционален.Изберете посебен стил за вашата маса во нашата продавница!Вашето задоволство е наш врвен приоритет.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.

Главните карактеристики

Избор на клиент