.

.

Шиење Ножици Ткаенина Ножици - Индустриска Сила Висока Јаглероден Челик Прилагоди Режа Shears за Ткаенина и Кожа за Шиење Dressmaking Прилагоди Home Office Уметници Dressmakers (9inch-3IN

Шиење Ножици Ткаенина Ножици - Индустриска Сила Висока Јаглероден Челик Прилагоди Режа Shears за Ткаенина и

DEN 237.60

Пристапност
Во достапна форма

*Топло потсетник* : димензија прибл.Sharp&Прецизност Челични Ножеви– Секој нож на Нашиот квалитет за шиење shears се прецизност остар жилет , направена со високо-јаглероден челик за да се даде поголема точност со намалување на секој намали, нашите режа е идеален за професионални казанџии, канализација,уметничките & dressmakers, која ќе ви овозможи да ги намали сите начинот на ткаенини чисто и лесно.МУЛТИ-ЦЕЛ и ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Совршен Ткаенина Ножици за казанџии, dressmakers користите, исто така, се користи за домаќинство, занает работа, канцеларија, училиште, текстил и уметнички дела.ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : На rubberized ергономски криви се справи ви обезбедува удобен зафат за време на користење,Веќе се намали обезбеди безбедно, ефикасно, долгорочно сила. ♥Колку добро вашиот ножици се изврши за да може да играат голема улога во успехот на вашиот проект.НАЈЧЕСТО се од СУШТИНСКО значење ТЕХНОЛОШКИОТ РАЗВОЈ, ПРЕМИУМ НОЖИЦИ повеќето карактеристична црта на нашата dressmaking shears што е спротивно на редовното ножици, е аголот на дршката.

Главните карактеристики

Избор на клиент