.

.

Симпатична Зајакот Цвет Микрофибер Косата со Крпа за Жените Анти Frizz Супер Абсорбента Брзо Сушење на Косата со Крпа и Завиткајте за Жените Влажна Коса Деца Кадрава

Симпатична Зајакот Цвет Микрофибер Косата со Крпа за Жените Анти Frizz Супер Абсорбента Брзо Сушење на Косата

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

~【Мулти-цел & Идеален Подарок】 : косата сушење крпа е погодна за возрасни и деца со сите типови коса во дневниот сушење коса и нега на коса.Погоден за сите фризури : долга коса, кратка коса, кадрава коса, права коса, бушава коса, рамна коса, итн. ~【Брзо сушење & Дише】 : Нашата коса сушење крпа е направен од 100% полиестер, корални руно материјал, супер меки, одлична апсорпција на вода, и може да нежно и брзо сува коса за да се спречи грубост и штета. * Идеален Подарок им Даде на косата сушење крпа на вашето семејство, пријатели, мајка, пријателка, може да им помогне да се грижи за нивната коса, и тие имаат здрава и убава коса.Таа има добра пропустливост на воздух. * Супер Меки & Брзо Сушење Корални руно ткаенина го прави супер меки на допир, а тоа е високо абсорбента, која брзо може да ја исуши косата.Без разлика на тоа каков вид на коса стил, нашата коса сушење крпа може да ги задоволи вашите потреби.45 инчен Материјал : 100% полиестер (корални руно ткаенина) Моден Дизајн : Тока Дизајн + Ивица Дизајн + Еден Двострано Печатење * Големина Одговара на Сите Една големина одговара на жени, мажи, возрасните, а децата од сите стилови на косата и косата видови, исполнување на потребите на сите членови на вашето семејство. ~【Лесен за Употреба и заштеда на Време】 : Уникатна форма и тока дизајн прават косата сушење крпа полесно да се носат и да ја поправите.Тоа е голем дар за семејство, пријатели, мајки и девојки.На тока дизајн го прави едноставен и лесен за користење, само висат на копчето, тоа природно ќе се прилагоди според вашата коса волумен, и тоа ќе биде цврсто фиксирани на главата, и не ќе падне лесно. ~【Трајни & Не е Лесно да се Падне】 : Нашата коса сушење со крпа ивица дизајн, тоа ќе не е лесно да попуштат, да носат или да се деформира, дури и ако се користи и изми ден по ден.Кога ќе заврши вашата коса со тоа, скалпот и косата нема да се чувствувам целосен.~【Големина Одговара на Сите】 : косата сушење крпа големина е 24.Вие само треба да заврши на вашата коса во коса сушење крпа, пресврт на косата со крпа и висат на копчето.Тоа е исто така многу погодни за кога ќе нега на кожата, лицето чистење, јога, работа, спорт и други затворен активности. * Повеќекратна употреба, Тоа е многу погоден за секојдневна сува коса и нега на коса, исто така, одговара за кога ќе се нега на кожата, лицето чистење, јога, работа, спорт и други затворен активности.

Главните карактеристики

Size:
24.4 x 9.45 inch :
Material:
100% polyester (coral fleece fabric) :
Fashion Design:
Buckle Design + Edging Design + Single-Sided Printing :
* Size Fit All :
One size fit women, men, adults, and children of all hair styles and hair types, meeting the needs of all your family members. :
* Super Soft & Quick-Drying :
Coral fleece fabric makes it super soft to the touch, and it is highly absorbent, which can quickly dry hair. :
* Breathable & Lightweight :
hair drying towel has good air permeability, will not make the scalp and hair feel tight. And it's very lightweight, so there will be no heavy feeling on your neck. :
* Unique Buckle Design :
The hair drying towel with buckle design, easy to use, and it will naturally adjust according to your hair volume, better fixed on your head, and will not fall off easily. :
* Edging Design :
hair drying towel with edging design, so that the hair dryer cap will not be easily worn, cracked and deformed even in continuous use and washing. :
* Save Time :
Just wrap your hair with hair drying towel, and you can do makeup or other things while waiting for your hair to dry, saving you time. :
* Multiple Uses :
It is very suitable for daily dry hair and hair care, also fit for when you are skin care, facial cleansing, yoga, work, sports and other indoor activities. :
* Ideal Gift :
Give the hair drying towel to your family, friends, mother, girlfriend, you can help them take care for their hair, and they have healthy and beautiful hair. :
Избор на клиент