.

.

Про Конзола Лента/Уметник Лента (1 x 60 дворот (1 Ролна), Бела)

Про Конзола Лента/Уметник Лента (1 x 60 дворот (1 Ролна), Бела)

DEN 1713.60

Пристапност
Во достапна форма

PH Неутрална (Киселина се Слободен).Лепило : Синтетички Каучук.Вкупната Дебелина : 5.8 mils.Температурата Опсег : 40°F до 150°F. Затегнувачка Цврстина : 30 кг по инч.Големина на : 1" x 60 дворот (1 Тек) | Боја : Бела.

Главните карактеристики

Избор на клиент