.

.

Садови и Тави Организатор – Кујната Кабинет Организација и Складирање – Тенџере Рек Организаторите – 3 DIY Методи – Прилагодлив Тенџере Капакот на Држачот за Кујн?

Садови и Тави Организатор – Кујната Кабинет Организација и Складирање – Тенџере Рек Организаторите – 3 DIY Методи

DEN 671.76

Пристапност
Во достапна форма

✅ Замислете си ги вашите садови и тави се конечно се организира – тоа никогаш не беше така лесно да се организира оние лонци, тави, капаци и други кујнски алатки во Кабинетот, Провизии или на кујната countertop. ✅ На повеќето тешки целосно прилагодливи организатор – изградба на нашите садови и тави кујна складирање организатор е супер здрав. ✅ Уживаат надгради дизајн и употребливост – длабоко У облик grove дизајн ви овозможува да го користите за мали и големи садови и тави, плус не се лизга силиконска маска држи вашиот кујнски алатки за безбедно од гребнатини. ✅ Се чувствуваат слободни да ја прилагодите како постои опција на 3 DIY методи – може да се задржи организаторот стои или се наведе, се користи како многу како 8 групи или помалку, се стави на решетката внатрешноста на кујната кабинет или се има на шалтер. ✅ Елегантни модерни боја кутија дизајн – во нашиот производ не е само живот saver во кујната, но, исто така, е голема потрага сегашноста или како подарок.

Главните карактеристики

Избор на клиент