.

.

Rexel P240: 2100749 (2100749)

Rexel P240: 2100749 (2100749)

DEN 832.56

Пристапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Производителот гаранција може да не се применува.Стигнале Paper Size Водич.Лесен-за-приказ на Хартија Големината на Прозорецот.Мека чувствуваат справи со вметнете за удобен операција.Шарки confetti се изведат и да не се лизга нозе.Аглеста дното прави вметнување на хартија полесно.

Главните карактеристики

Избор на клиент