.

.

Двоен Круг Салата Рек Организатор, Мулти-Цел Тренингот Опрема Ѕид Рек Закачалка за Дома и Про Салата простор за Вежбање Бендови, Скок Јажиња, Синџири, Подигање на По

Двоен Круг Салата Рек Организатор, Мулти-Цел Тренингот Опрема Ѕид Рек Закачалка за Дома и Про Салата простор

DEN 959.28

Пристапност
Во достапна форма

[ Повеќенаменски Гира Складирање ] Нуди вистински дом салата за складирање на оваа тегови држачот поддржува 6 индивидуални слободни тежини, мерење помеѓу 2 кг.и 35 кг.за да може подобро да се поддржи вашиот прогресивна обуката и тренингот цели. [ Цврсти, Тешки-Должност 3мм Челик ] А попаметни, повеќе еластични дизајн.Овие сила за обука гира полици нудат повеќе сигурен изгради квалитет да му се спротивстават на долгорочно складирање.На аглеста усна држи опрема од паѓање подобро да се заштити и на кат подолу. [ Виси Екстра Додатоци ] додавање на две виси carabiners ви помага да се откажам други фитнес, јога, фитнес и вежбање опрема за да останете организирани и одржување на опрема во лесно да се достигне. [ Силна, Ѕид-Монтирани Дизајн ] Стокмено како гира решетката да се застане само на овој ѕид систем за складирање вклучува сите монтажа хардвер ќе треба вклучувајќи навртки, подлошки, и ѕидани подлога за да се добие тоа инсталиран брзо и безбедно. [ Доверливи Обезбедување на Квалитетот ] Овде, во Двоен Круг ние направи губење на носителите дека се силни, трајни, и подобро прилагодени за тешки слободни тежини, кој е зошто секоја цел е поддржан од страна на непобедлива сервис и поддршка, како и неспоредлив квалитет.Тегови може да бидат големи, крупни, и се тоа на начин, особено ако тие се заглавени на подот или unorganized.Тоа може да биде тешко да се задржи нив се достапни и лесно да се спроведе во вашата дневна вежби.Ние развивме Двоен Круг Гира Ѕид Решетката да ви помогне да ги задржи вашите слободни тежини во лесно се стигне и нагоре и надвор од патот, така што може да се фокусираат на добивање посилни, наместо на вкусовите во текот големи, крупни тежини на подот.

Главните карактеристики

Избор на клиент