.

.

Apple iPhone X, Поттик, Мобилен, 64GB - Сива (Продолжува)

Apple iPhone X, Поттик, Мобилен, 64GB - Сива (Продолжува)

DEN 1888.80

Пристапност
Во достапна форма

Овој телефон е само за употреба со Поттик на Мобилните и не може да биде Отклучен за употреба со други превозници. 12 MP Задна Камера / 7 MP Пред Камера.Сите нови 5.8-инчен Супер Ретината екран со сите екранот, OLED Multi-Touch дисплеј.Безжична Чи полнење (Безжичен полнач не се вклучени).i Phone X карактеристики на сите екранот дизајн со 5.8-инчен Супер HD Retina дисплеј со HDR и Вистински Тон.Дизајниран со повеќето трајни стакло некогаш во некој паметен телефон и хируршко одделение од нерѓосувачки челик бенд.Трошоци за безжично.Отпорен на вода и прашина. 12 MP двојна камери со двојна оптичка стабилизација на сликата за голема ниско-светло фотографии.Вистинска Длабочина камера со Портрет selfies и нови Портрет Осветлување.Лицето ID ви овозможува да го отклучите екранот и се користи на Apple плаќање со само еден поглед.Напојува со A11 Bionic, најмоќните и најпаметните чип некогаш во smartphone.Поддржува зголемени реалност искуства во игри и апликации.Со i Phone X, следниот ера на i Phone почна.

Главните карактеристики

Избор на клиент