.

.

AKSONIC Спортист Bluetooth Слушалки во Текот на Уво Слушалки aptX Ниска Латентност Безжична со Микрофон, Dual-Уред Конекција, Удобно Протеини Кожа Earpads Работи со Метал Детектор

AKSONIC Спортист Bluetooth Слушалки во Текот на Уво Слушалки aptX Ниска Латентност Безжична со Микрофон, Dual-Уред

DEN 1679.76

Пристапност
Во достапна форма

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Супериорен Звук со apt X Hi-Fi технологија.AKSONIC е земјата-кршење звучен ефект технологија која обезбедува мега бас, јасно средината на ѕвонење и јасни издигнувања.Екстра Мали Димензии Слушалки.Како мали како 6.1 x 8.0 x 2.8 инчи, тоа е стокмено за патување, excerising и секојдневна работа патување.Удобно Носење s земјата-кршење звучен ефект технологија која носи мега бас, јасно средината на ѕвонење и јасни издигнувања.Bluetooth верзија : V4.1. Bluetooth Chipest : ООП 8670. Работен опсег : ≥10 m.Батерија време на полнење : 2~3 часа.Музика играње време : ≥13 часа.Време во мирување : до 180 часа.Издржлив Дизајн : На стабилна конструкција за крајната флексибилност за носење.Исклучително Лесна : нето тежина е само 210 g / 7.4 оз, тој нуди удобно носење искуство со мемориска пена, соочи се.Совршен Звук Перформанси : AKSONICs земјата-кршење звучен ефект технологија која носи мега бас, јасно средината на ѕвонење и јасни издигнувања.Технички Спецификации : .Bluetooth верзија : V4.1 Bluetooth Chipest : ООП 8670 Operating опсег : ≥10 m Battery време на полнење : 2~3 hours Music играње време : ≥13 hours Standby време : до 180 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент