.

.

Сојузничките Месинг ПР-HTL/24-5 Престиж Кралска Збирка 24 Инчен Воз Рек Крпа Полица, Антички Месинг

Сојузничките Месинг ПР-HTL/24-5 Престиж Кралска Збирка 24 Инчен Воз Рек Крпа Полица, Антички Месинг

DEN 8360.40

Пристапност
Во достапна форма

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.Лесна инсталација со вклучена монтажа хардвер.Достапни во различни живот дизајнер завршува.Простор за заштеда на енергија и хармоничен дизајн.Производи се обезбедени со ограничен доживотна гаранција.Додадете стилски допир на вашата бања со оваа елегантна воз рек крпа полица.Нашите разноврсна дизајн го прави ефикасно користење на вашиот простор.Оваа елегантна воз решетката е создаден од најдобрите солидна месинг материјали.Нашите високо квалитетни дизајнер завршува се рака полиран до совршенство.

Главните карактеристики

Избор на клиент