.

.

ORNOOU Лук Притиснете со Лесно се Притисне Рачка, од не 'Рѓосувачки Челик Лук Дробилката со нож за лупење, Анти-' рѓа Професионална Одделение Ѓумбир Притиснете, Тешки & ?

ORNOOU Лук Притиснете со Лесно се Притисне Рачка, од не 'Рѓосувачки Челик Лук Дробилката со нож за лупење, Анти-'

DEN 128.40

Пристапност
Во достапна форма

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : ORNOOU лук дробилката е направен од храна-одделение 304 од не ' рѓосувачки челик, рѓа-доказ и здрав за секојдневна употреба, силен и здрав за долго време се користи.На нож за лупење е направен од храна одделение силиконски, лесно да лупам off.Пакетот вклучува : 1* лук притиснете, 1* лук нож за лупење, 1*чистење со четка.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Со тешки изградба и ергономски дизајн, лесно можете да mince unpeeled лук или лупено ѓумбир.Едноставно притиснете го рачка, вкусни рендан лук ќе се исцеди надвор.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Нашата лук печат се монтажни, само да потрае од ролери филтер, ставете го во машина за миење садови машина за чистење, можете исто така да се чисти со вода со четка во прилог.МОЌЕН ДРОБЕЊЕ ЕФИКАСНОСТ : Нашите професионални лук притиснете карактеристики единствена дупка дизајн и тешки-должност градежништвото кое обезбедува висока ефикасност, трансформација на лук ставете и ефикасно да се намали загубата на лук сок.НАПРАВИ ЖИВОТОТ ПОЛЕСЕН : Нашата лук притиснете брзо може да се mince unpeeled лук или ѓумбир, погоден за користење во двете професионална кујна и дома готвачи.Со нашите лук дробилката, mincing лук никогаш нема да бидат досадни за вас!.Дали сте уморни од сечкање лук со рака?Или сте обидувајќи се да се избегне леплива, валкана рака по сечкање лук?ORNOOU лук притиснете ќе биде вашиот најдобар избор!Функција : Висок квалитет : Изработени од нерѓосувачки челик, нема да рѓа.Лук пилинг и mincing е едноставен и лесен : лук притиснете вклучува нож за лупење, сега можете да кора лук во неколку секунди, без било остаток мирис во вашата рака!Моќен дробење ефикасност Други лук choppers уште го остави многу лук по дробење.Лесен за чистење : Монтажни дизајн и рамни indenter да може лесно да се чисти по mincing.Спецификација : Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик Боја : Сребро Производ големина : 16.8*4.8 cm Пакување листа : 1* Нерѓосувачки челик лук притиснете 1* Лук нож за лупење 1* Чистење со четка.

Главните карактеристики

Избор на клиент