.

.

(2500pcs) #4-40 X 1/2 Безбедност Машина Завртки Копчето Главата Хексадецимален Штекер Pin Нерѓосувачки Челик Бродови СЛОБОДНИ во САД од страна на Aspen сврзувачки елементи , AFTP

(2500pcs) 4-40 X 1/2 Безбедност Машина Завртки Копчето Главата Хексадецимален Штекер Pin Нерѓосувачки Челик

DEN 16870.32

Пристапност
Во достапна форма

#4-40 X 1/2. Машина Завртки.Копчето Главата.Хексадецимален Штекер Pin Диск. 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик (18-8).Подесувате Отпорни/Security Fastener Машина Завртки #4-40 X 1/2" Одморите=3/32" Копчето Главата Хексадецимален Штекер Pin се Вози на 304 Нерѓосувачки Челик (18-8) произведено во САД.

Главните карактеристики

Избор на клиент