.

.

Лаптоп Тастатура за DELL 0P2RFG 0P2RFG PK132V72B17 DLM19L56F0J698 француски FR Црна со позадинско осветлување на Нови

Лаптоп Тастатура за DELL 0P2RFG 0P2RFG PK132V72B17 DLM19L56F0J698 француски FR Црна со позадинско осветлување

DEN 2160.00

Пристапност
Во достапна форма

Опис : Лаптоп Делови.Гаранција : 90 дена.За да бидете сигурни дека ќе го добиете вистинскиот стоки, ве молиме проверете ја вашата регистрирате E-mail по вашата исплата.ние ќе го испрати слики да можете да потврдите.Со Почит.Лаптоп Тастатура За DELL 0 P2 RFG 0 P2 RFG PK132 V72 B17 DLM19 L56 F0 J698 француски FR црна со позадинско осветлување нови.

Главните карактеристики

Избор на клиент