.

.

Nash Hydroslide Винил Натопена Ски-Појас

Nash Hydroslide Винил Натопена Ски-Појас

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

Премиум водени појас.Добар квалитет, економија-ум.една рака ски појас.Прилагодливи тока fastener.Солидна ЕВА винил обложени пена.Винил натопена ски појас, со прилагодливи појас е премиум вода Спорт појас.Неговиот добар квалитет и економија ум.Нејзините направени од цврст ЕВА винил обложени пена.

Главните карактеристики

Избор на клиент