.

.

Rexel Замена Удар Игли за HD2300 Удар (Пакување од 2)

Rexel Замена Удар Игли за HD2300 Удар (Пакување од 2)

DEN 1131.84

Пристапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Производителот гаранција може да не се применува.Замена дупка удар игли, го Продолжи животот на вашиот дупка удар.За употреба со Rexel HD2300 Тешки Дупка Удар.Дизајниран да стиска 6 мм дупки.Доаѓа покриен со 5 години гаранција.Содржини : 2 x Замена на Игли, За Rexel HD2300 Дупка Удар, Димензии : 8 x x x x x 5.5 1.7 цм, Тежина : 18 g, 2101098. REXEL ТЕШКИ УДАР 2300 ЦРНА.

Главните карактеристики

Избор на клиент