.

.

Ловечки Нож - Фиксна Сечилото на Нож со Обвивка - Тактички Подигање Ножеви - Мултифункционален Опстанок Кујна Дерењето Сечкање Knofe Целосна Танг Ловец Нож - Најдобро ?

Ловечки Нож - Фиксна Сечилото на Нож со Обвивка - Тактички Подигање Ножеви - Мултифункционален Опстанок Кујна

DEN 181.20

Пристапност
Во достапна форма

Фиксна Сечилото на Нож се направени од издржлив 420 нерѓосувачки челик, рачка материјал е пластика.Компактен и лесен остра борба со нож.Совршен Повеќенаменски Нож за Кампување, Лов, Планинарење, Пикник.Дерењето и сечкање кујна и отворено нож.Лов на елени.Опстанок нож.Воена нож.Тактички Нож доаѓа со висок квалитет обвивка.Подигање на нож.Појас Нож.Мултифункционален Целосна Танг Нож може да се користи и како што кујнски нож и како отворено ловечки нож.Се готви во куќата и, додека пикник со овој фиксна ножеви сечилото.Совршен Подарок Идеја за Мажи Жени.Порибување stuffers.Божиќ, Роденден, денот на Благодарноста подароци.Подарок за ловец, рибар, camper, турист, патник.Кул алатка за мажи.Мултифункционален фиксна нож може да се користи и дома и при различни активности на отворено.Специјален нож за готвење додека пешачење и кампување.Мала и компактна алатка нож за сечкање овошје и зеленчук.Добар нож за дерењето.Комбинација од нерѓосувачки челик 420 и пластични не се лизга се справи со се направи овој нож вредни за многу различни активности.

Главните карактеристики

Избор на клиент