.

.

Врамени Gundmundur Thorarinsson Њујорк ВАЛУТНА Autographed Натпревар-се Користи #20 Морнарица Џерси од 2020 МЛС Сезона - Autographed Фудбалски Дресови

Врамени Gundmundur Thorarinsson Њујорк ВАЛУТНА Autographed Натпревар-се Користи 20 Морнарица Џерси од 2020

DEN 379.20

Пристапност
Во достапна форма

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Autographed Фудбалски Дресови.Овој натпревар-се користи џерси беше носи и лично на рака потпишан од страна Gudmundur Thorarinsson во 2020 МЛС сезона.Тоа е официјално лиценцирани од страна на Големите Лига Фудбал и доаѓа со сертификат за автентичност и холограмот од Fanatics Автентични.За да се обезбеди автентичноста, објектот може да биде потврдена на интернет со користење на Сертификат за Автентичност е единствен алфанумерички код.Овој процес им помага да се обезбеди дека производот купен е автентичен и се елиминира секаква можност на дуплирање или измама.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени сувенири.Њујорк ВАЛУТНА сувенири.

Главните карактеристики

Избор на клиент