.

.

CANMOV Кожа регулируема Облегалка Стол, Класичен и Традиционален Прирачник регулируема Облегалка Стол со Удобно Оружје и Назад Еден Тросед за Дневна Соба, Орев Браун

CANMOV Кожа регулируема Облегалка Стол, Класичен и Традиционален Прирачник регулируема Облегалка Стол со Удобно

DEN 8639.52

Пристапност
Во достапна форма

Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Стабилна дрвена рамка, здрав и издржлив дизајн е костим за интензивна употреба.ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ - Материјал : Метал, Дрво, МДФ и Ламинатни.Потоа можете да се потпреме назад за да им помогнам на backrest до максимум 140 степени.Боја : Сива Woodgrain Изглед.CANMOV обезбеди корисни, брзо и пријателски услуги на клиентите на располагање.Користете го овој акцент табела во вашиот дом или канцеларија, ноќни, или веднаш до вашиот омилен стол во дневната соба.СТИЛСКИ - Меша традиционален стил и функционалност, оваа сива woodgrain ноќната ќе пар и со различни дома мебел.Геометриски инспириран заоблени врвот и нозете додава една драматична допир.План започнува на датумот на купувањето.Растојание од Полицата да Фиока : 11".РАЗНОВРСНА -маса е одлична за прикажување прилично фабрика во дневната соба, како место за да го поставите ужинка плоча, или како ноќната во вашата спална соба.За вклучување/исклучување.Совети : На регулируема облегалка доаѓа со 2 кутии и ние брод на нив, на ист ден, туку на превозникот може да ја избави ги до вашата врата на различни дена.Лесно да се соберат.Стил : Преодни Светлина Тип : Табела Светилка. ✿Дише Кожа регулируема Облегалка : Како употребата на високо-квалитетни faux кожа за тапацир материјали, се грижат за стол е прилично лесно.Елегантни и модерни современ стил.Кога retracting на подложка за нозе, можете да се потпреме напред и да седат исправено, а потоа го користите вашиот потпетици да притиснете против средината на подложка за нозе.Glamourous огледало заврши одразува светлината и додава искра да било оркестарот.Димензии : 19" H x 40" L x 20" В Направен од Високо-одделение МДФ, Премија Ламинатни, Прав Обложен Челик. ✿Купи со Доверба : CANMOV обезбеди слободна размена за qulity проблеми, оштетени и исчезнати делови со 1 година гаранција, гаранција, се чувствуваат слободни да не контактирате за било која нарачка.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Ул-листата. 17-Инчен L x 17-Инчен W x 62-Инчен Х. ✿Целокупната Димензии : Љубезно ве молиме да го потврдите големина пред да го купат.Направен во Виетнам.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.

Главните карактеристики

Избор на клиент