.

.

AMBF WE30S6EX8T-15 Спб. String Рана Полипропилен Медиумите 30 Micron, 2.5 Инчен Филтер Кол. 29.25 Инчен Должина, Полипропилен Јадро, Еден Отворен Крај/Пролет Крајот Капа Тефлон О-Прстен

AMBF WE30S6EX8T-15 Спб. String Рана Полипропилен Медиумите 30 Micron, 2.5 Инчен Филтер Кол. 29.25 Инчен Должина,

DEN 4747.68

Пристапност
Во достапна форма

Водечките-Edge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.AMBF Стандард String Рана Филтер Кертриџ со Природен Памук Медиуми.Филтер Димензија : 2.5 Inc OD 9.875 Инчен Должина, Micron Оценка : 0.5 Micron.Endcap & Заптивка : Отворете го заврши/Не Капи Нема О-прстен/Заптивка.Произведено во САД.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.

Главните карактеристики

Избор на клиент