.

.

Мали корпата за Ѓубре со Капак Американската Западен Старата Школа Тетоважа Стил Дивиот Запад Лесна Каубој Круг Recycle Bin Притиснете Врвот Куче Доказ Wastebasket за Кујна ?

Мали корпата за Ѓубре со Капак Американската Западен Старата Школа Тетоважа Стил Дивиот Запад Лесна Каубој Круг

DEN 1672.80

Пристапност
Во достапна форма

Нека остварување на мисијата на содржат ѓубре додека не заборавајќи да се биде дома beautifier.Ако имате било какви прашања, ве молиме да комуницирам со нас директно, ние може да ви помогне да ги реши вашите проблеми побрзо.Дизајн на производот : На пластични материјали на ѓубре може да го прави полесни и полесно да се движат.Тоа може ефикасно да се спречи мирис, да се спречи кутре од тропа во текот на корпата за ѓубре, исто така, може да се скрие грдата ѓубре торба и да се заштити вашата приватност, го направат вашиот животната средина повеќе чисто и уредно.Совет : Поради различни монитори, на производот ќе имаат мала боја разлика, ве молиме да се разбере.Користете сценарио : стилски мали корпата за ѓубре може да се постави било каде сакате, особено во склопот на празни места или во тесни простори.Ако сте човек кој има извршување на квалитетот на животот и уметничка смисла, тогаш ќе мора да го имаат.High-end пластика се лесни, трајни и лесни да се чистат, со faux дрво нозе, додавање на уметничкиот допир да вашиот дом.3") Дијаметар( 8.На висока нога имитација на дрво жито нозете, може да се зголеми висина од корпата за ѓубре, па вие веќе не треба да се наведнуваат надолу за да го фрли ѓубрето.Кога производот е испратена, се должи на превозот ограничувања, три дрвени нозете на корпата за ѓубре е отстранет, пакетот доаѓа со едноставна шрафцигер, на нозете може да се зезнав на по приемот.Нашата продавница нуди различни стилови и мотиви на ѓубре лименки, можете да изберете било која според потребите на сцена дома.7") Материјал(PP+ABS).Тоа може да биде ставен во соба не само да се пополни на ѓубре, но, исто така, да се направи една убава декорација.На пример, тоа е совршен за вашата кујна, бања, спална соба, канцеларија, дневна соба, градина, camper, или дури и како пелена корпата за ѓубре.Ѓубре лименки се згодни и убави.Производ параметри : Капацитет(7 Liter/1.Ве молиме потврдете ја големината на производот е со големина сакате пред да ја купите, така што нема да ви донесе непотребни проблеми.

Главните карактеристики

Избор на клиент