.

.

Еспресо Машина, 15 Бар Еспресо и Cappuccino Создателот со Млеко Frother Стапче, Изградена во Мерач на Притисок, Двоен Контрола на Температурата, Бранеа од Нерѓосувачки Челик,

Еспресо Машина, 15 Бар Еспресо и Cappuccino Создателот со Млеко Frother Стапче, Изградена во Мерач на Притисок,

DEN 3467.76

Пристапност
Во достапна форма

【Вграден Мерач на Притисок】15 бар професионални притисок обезбедува barista квалитет еспресо во секое време, визуелна притисок мерач и прилагодливи контроли ви овозможи да се направи кафе за вашиот личен вкус параметри. 【Двоен Контрола на Температурата】Двоен контрола на температурата се прилагодува на температура на вода и млеко пена одделно, така што во вкусот на кафето може да се постигне идеална држава, и млеко пена е богата и крем. 【Прилагодливи Млеко Frother Стапче】Прилагодливи млеко frother ви овозможува да ја прилагодите на пена и пареа нивоа за да изберете различни вкусни еспресо-врз основа на кафе, фен пена за cappuccino и микро пена за млеко. 【Пијалак Како Професионална】2-во-1 филтер држач автоматски да испорачува 1 или 2 снимки, секогаш точниот износ на еспресо сакаш.Двојно капе лента е лесно да се отстрани за да се вклопи во повисоки чаши, како што се млеко очила. 【Компактен & Удобен Дизајн】5" широк компактен дизајн трае до половина простор на други еспресо машина. 37oz отстранлив вода резервоарот е лесно да се пополни на вода.Нерѓосувачки челик телото го прави силен и издржлив.Занает прекрасни, стабилна кафуле-квалитет espressos, cappuccinos, и lattes.Кој електричен 15-бар пумпа која создава моќни притисок за да се извлече храбар, богат вкусови за време на пијалак.Еден допир контроли можете да изберете помеѓу единечен или двоен снимки и froths млеко со прилагодлива контрола knob.Секој може да стане кафе експерт со едноставна-за-користење еспресо создателот.

Главните карактеристики

Избор на клиент