.

.

Leakproof Обновливи Изолирани Трајни Кулер Ручек Торба - Haokanba канцелариска Работа Училиште Пикник Плажа Ручек Кутија за Жени,Мажи,Деца

Leakproof Обновливи Изолирани Трајни Кулер Ручек Торба - Haokanba канцелариска Работа Училиште Пикник Плажа

DEN 215.52

Пристапност
Во достапна форма

НАДГРАДИ МАТЕРИЈАЛ Направен од 600 D водоотпорен Оксфорд+10ММ ЈП изолација памук+заштита на Животната средина ПВЦ, трајни, отпорни на абење и лесно да се чисти; внатрешни работи linings се направени од храна одделение алуминиум foils со дебели EPE пени, ви нудиме одлична термичка отпорност на кои се чува храна свежа и топла/ладна.ПЛУС ГОЛЕМИНА димензиите се надгради за да се 9.4 x 7.5 x 7inches.Тоа е доволно пространа за едно лице-оброк вклучувајќи и две ручек кутии, вода и некои плодови.ПРЕНОСНИ И ПРАКТИЧНОСТА – Мека рачка, мала тежина, лесно да се донесе со вас за работа, патување и кампување; опремени со премиум "СБС" патент, мазна, силни и издржливи; широко отворен дизајн, лесно за вас да оптоварување и истовар.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН – Оваа торба може да се користи како ручек торба, пикник торба и шопинг торба; торба е модерен, погоден за сите луѓе, мажи, жени и Дете итн. 100% ДОБАР ПО ПРОДАЖБА НА УСЛУГИ! – Ние сме убедени со нашиот Ручек Кеси!Обидете се тоа за 30 дена и ако не сте задоволни со вашиот начин на купувачите, ги споделите со нас и ние ќе ви даде совршено решение.

Главните карактеристики

Избор на клиент