.

.

DNAN Двоен Нож Турбо Вентилатор, Креативни Мини Орел-Око Форма Воздушен Кулер, USB Интерфејс Табела Вентилатор (Сребро)

DNAN Двоен Нож Турбо Вентилатор, Креативни Мини Орел-Око Форма Воздушен Кулер, USB Интерфејс Табела Вентилатор

DEN 767.76

Пристапност
Во достапна форма

Удобен мини : лесно да се носат, да не заземаат простор, може да се случи било каде на бизнис.Мулти-агол снабдување воздух : 5-20 ° прилагодливи, нагоре и надолу за циркулација на воздух набавка. 2 опрема прилагодување : 2 опрема правец на ветер прилагодување за да ги задоволи потребите на различни моменти.Повеќе напојување методи : USB на компјутерски интерфејс, USB приклучок интерфејс, мобилни напојување.Интимни подарок : Ова е совршен подарок за семејство и пријатели во жешките летни.Дали сакате да се задржи лето кул?Пред топло лето пристигнува, ве молиме да се подготви фан однапред да се надминат тешкотиите Производ параметри : боја : сина Линија должина : 1m Полнење текст : DC5 V Производ големина : 19.5 X16 X14.2cm Боја : златна, сребрена, црна, бела (како што е прикажано) Производ додатоци : фан X1 + жица X1 + кутија X1 + прирачник X1 Забелешка : Овој производ поддржува употребата на надворешни мобилни моќ и USB приклучок компјутерски интерфејс, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент