.

.

Sony Bluetooth Бучава Поништување на Стерео Слушалки MDR-NWBT20N Црна (Јапонија Увоз)

Sony Bluetooth Бучава Поништување на Стерео Слушалки MDR-NWBT20N Црна (Јапонија Увоз)

DEN 2551.44

Пристапност
Во достапна форма

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Бучава поништување на слушалки може да се намали до 98% на амбиенталниот шум.Нов модел на MDR-NWBT10 N.Bluetooth Вер. 3.0, Bluetooth со A2 DP профил/AVRCP.Моќност : Li-ion батерија (Built-in) (за 8 часа се овозможи), Моќ Доставени од PC или Walkman.Спарување : Bluetooth спарување или NFC спарување.Bluetooth слушалки.

Главните карактеристики

Избор на клиент