.

.

TuningPros WSC2-014S15 Hubcaps Тркала Кожата Покрие Тип 2 15-Инчи Сребро Сет на 4

TuningPros WSC2-014S15 Hubcaps Тркала Кожата Покрие Тип 2 15-Инчи Сребро Сет на 4

DEN 1401.60

Пристапност
Во достапна форма

Тоа е лесен DIY замена надградба.Тоа е одличен начин да се заштедат пари, да се подобри вашето возило е целокупниот изглед, како и за заштита на вашата фабрика челични тркала.Со нашите челик прстен задржување клипови, тоа е брзо брзо да го инсталирате системот.Се продаваат како комплетен сет на 4 x 15 Инчи Hubcaps Тип 2.Нашите hubcaps ги понудиме најдобрите тркала грчевито држејќи се за акција и супериорен во однос на корозија од било кој друг ОЕМ (Original equipment manufacturer) или резервни hubcaps на пазарот.ОЕМ челични тркала hubcap директна замена; најмалку 75% Помалку или поевтини од ОЕМ hubcap.Нашите hubcaps се насликани со тројно обложени метален заврши.

Главните карактеристики

Избор на клиент